Cetelem pôžička
Pôžičky

Cetelem pôžička

Cetelem je členom jednej z najväčších bánk na svete, BNP Paribas. Špecializuje sa na spotrebiteľské financovanie a poskytovanie úverov cez internet. Jej online pôžičky sú známe aj u nás a to už niekoľko rokov. Požičať si viete na čokoľvek, či už ide o automobil, bývanie, splatenie úverov alebo rekonštrukciu domácnosti. Je to len na vás.

Pôžička na čokoľvek a Expresná pôžička

Ak vám stačí menšia suma, Cetelem má pre vás ako stvorenú Expresnú pôžičku. Môžete ju získať už od sumy 500 €, horný úverový limit pôžičky je do 2.000 €.

Pôžička je určená na nečakané alebo menšie náklady, jej splatnosť sa pohybuje od 6 do 48 mesiacov. Môžete ju použiť na čokoľvek, je totiž bezúčelová. Netreba mať ručiteľa, žiadne ručenie a predbežné posúdenie je takmer okamžité. Pôžička má nulové poplatky za poskytnutie a predčasné splatenie viete si k nej vybaviť aj poistenie.

Ak by ste potrebovali väčšiu sumu, k dispozícii je väčší úver:

  • ide o spotrebiteľskú Pôžičku na čokoľvek, kde je úverový limit už o niečo vyšší a to od 2.000 € až po 25.000 €, čo už sa hodí aj na oveľa väčšie náklady
  • aj táto pôžička je bez ručiteľa alebo ručenia, máte ju schválenú štandardne do 48 hodín, poistenie úveru nie je povinné, ale máte tú možnosť
  • splácanie je oproti Expresnej pôžičke o niečo dlhšie, aj kvôli vyššiemu limitu, splácať môžete až do 96 mesiacov, minimálna splatnosť je 6 mesiacov
  • pôžička je bez akýchkoľvek chytákov, po celý čas máte jednotný a nemenný úrok, ktorý začína už od 5,9 %, nie je treba dokladovať účel použitia

Pôžička na rekonštrukciu a bývanie

Špeciálnou účelovou pôžičkou Cetelem je pôžička na rekonštrukciu a bývanie. Či už potrebujete financie na novú kuchyňu, bytové jadro, zariadenie obývačky alebo na väčšiu rekonštrukciu rodinného domu, s týmto úverom to prefinancujete.

Požičať sa dá zvýšená suma a to až do 50.000 €, vďaka čomu viete pokryť aj naozaj veľké náklady. Aj v tomto prípade je minimálna suma úveru 2.000 € a splácanie môže byť 6 až 96 mesiacov. Nie je potrebné zakladať nehnuteľnosť ani mať iné ručenie, rovnako tak nemusíte mať ručiteľa. Pôžičku si ale môžete bez problému poistiť.

Pôžička na rekonštrukciu a bývanie

Cetelem navyše ponúka špeciálnu akciu vo forme cashbacku. Za každých čerpaných 2.000 € z úveru vám vráti 20 € naspäť, čo máte ako dodatočné finančné prostriedky. Vybavenie pôžičky je bez poplatku, rovnako ako aj jej prípadné predčasné splatenie.

Pôžička na kúpu nového a jazdeného auta

Ak by ste si chceli zakúpiť motorové vozidlo, Cetelem má pre vás v ponuke aj špeciálnu pôžičku na tento účel. Rozoznáva tu financovanie auta nového a financovanie auta už jazdeného. Tomu sú prispôsobené aj niektoré podmienky a parametre.

Toto sú tie najdôležitejšie, vrátane výhod takýchto pôžičiek:

Pôžička na nové auto: Tento typ úveru ponúka Cetelem pre nové auto a auto, ktorého vek je do 2 rokov. Požičať si dokážete sumu až do 50.000 €, čo je oveľa viac, ako napríklad v prípade bežného leasingu áut. Minimálna výška úveru je len 2.000 €. Požičať si môžete na obdobie od 6 do 84 mesiacov, platí, že úver je možné splatiť aj predčasne.

Za poskytnutie, mimoriadne splátky alebo predčasné splatenie tejto pôžičky si Cetelem nebude účtovať žiadne poplatky. Nie je treba mať žiadnu akontáciu, ručenie a ani ručiteľa. V priebehu splácania je možné si úver aj dodatočne navýšiť. Plusom je, že požičať si môžete nielen na auto, ale napríklad aj na štvorkolku alebo na motocykel.

Pôžička na jazdené auto: Týmto úverovým produktom viete prefinancovať kúpu motorového vozidla vo veku od 2 do 10 rokov. Aj v tomto prípade platí, že nemusí ísť nevyhnutne len o auto, ale aj o motorku alebo štvorkolku. Pôžička je určená pre jazdené motorové vozidlá, výška úveru môže byť od 2.000 € až po 50.000 €.

Splácanie si môžete rozložiť na obdobie od 6 mesiacov až po 7 rokov. Aj tento úver získate bez poplatku za vybavenie, rovnako tak aj bez poplatkov za predčasné splatenie a mimoriadne splátky. Pôžička je bez ručenia a ručiteľa, nemusíte si k vozidlu uzatvárať ani havarijné poistenie. Na rozdiel od leasingu je vozidlo okamžite vaše.

Kreditná karta a nákup na splátky

Pre tých, čo radi nakupujú, má Cetelem dve špeciálne pôžičky. Tou prvou je online kreditná karta, kde viete mať úverový rámec až do 5.000 €. Úrok je oproti iným kreditkám výhodnejší a to len 1,49 % za mesiac, prvých 55 dní je dokonca 0 %.

Kartu viete použiť aj medzinárodne, je bez mesačných poplatkov a môžete si ju pripoistiť. Pri platení za tovar a služby môžete získať dokonca 1 % zo sumy naspäť.

Cetelem zároveň ponúka nákup na splátky a to v desiatke kamenných aj internetových obchodov. Ide o spotrebiteľský a splátkový úver, ktorý môžete splácať 6 až 48 mesiacov. Podľa typu tovaru sa výška úveru hýbe od 100 až do 17.000 €. Priama platba v predajni, čiže akontácia, môže byť podľa vašich možností od 0 až do 90 %.

Pôžička na splatenie úverov

Ak máte nejaké nesplatené dlhy, priveľa splátok počas mesiaca alebo problém s príliš vysokými úrokmi na predošlých úveroch, je tu pôžička na splatenie úverov. Získate ju presne podľa vašich potrieb a tak, aby ste odbremenili rodinný rozpočet.

Toto sú najdôležitejšie vlastnosti a výhody takejto pôžičky:

  • zvýšený úverový limit na pôžičku a to až do výšky 50.000 €, čím viete splatiť veľké množstvo predošlých dlhov, požičať si môžete od 2.000 €
  • nulové poplatky za poskytnutie úveru ale aj mimoriadne splátky alebo predčasné splatenie, nie je treba mať ani žiadne ručenie alebo ručiteľa
  • splatnosť úveru je možná v období od 6 do 96 mesiacov, horná hranica je dlhšia, ako je bežné, čo umožňuje znížiť výšku pravidelnej mesačnej splátky
  • pôžička je bez ručenia a ručiteľa, úrok začína na 5,9 % a viete si takto zjednotiť všetky svoje predošlé dlhy a platiť len jednu a výhodnejšiu splátku
Pôžička na splatenie úverov

Vďaka výhodnejšiemu úroku a predĺženému času splácania môžete mať vďaka tejto refinančnej pôžičke Cetelem splátky nižšie až o celú tretinu. Navyše, môžete si požičať nielen na splatenie existujúcich záväzkov, ale aj dodatočné finančné prostriedky. Ak sa bojíte do budúcnosti straty príjmu, vybavte si poistenie splácania. Viac informácii zistíte tu: https://www.pozicky123.sk/